دسته بندی ها

جیپ سافاری در کوش آداسی | نگین سفر

کوش آداسی به عنوان یک قطب گردشگری در ترکیه دارای جاذبه های گردشگری و تفریحی بسیاری است، که سالانه هزاران توریست را از سرار دنیا به خود جذب می کند، یکی از متفاوت ترین و بهترین تجربیات در طول سفر به شهر زیبای کوش آداسی رفتن به تور هیجان انگیز جیپ سافاری در کوش اداسی می باشد، که لحظاتی به یاد ماندنی را برای افرادی که در این تور مهیج شرکت می کنند به ارمغان می آورد.

شرایط حضور و مناطق مورد بازدید در تور جیپ سافاری

این تور معمولا برای گردشگرانی است که در هتل های شهر کوش اداسی اقامت دارند مهیا است، اما در صورت سفر به بخش های دیگر ترکیه نیز می توان به کوش اداسی رفته و این تور متفاوت که دارای جذابیت بالایی برای افرادی که به دنبال هیجان هستند را تجربه کرد.

مسافتی که در این تور با جیپ های مخصوص طی می شود، در حدود 100 کیلومتر بوده و تور به طور تقریبی 7 ساعت به طول می انجامد، همچنین در این تور برای گردشگران یک وعده نهار نیز در نظر گرفته می شود و نیازی به همراه آوردن وعده غذایی نیست. تور جیپ سافاری معمولاً در ساعت 9:30 صبح شروع می شود و پس از اندکی رانندگی برای تهیه خرید مواد غذایی لازم  به مدت زمان پانزده دقیقه استراحت کوتاهی می کنند و بعد دوباره به مسیر خود ادامه می دهند و به سمت نقاط مرتفع تر صعود می کنند.

در طول مسیر این سفر یک روزه گردشگران یک توقف کوتاه در نزدیکی مقبره باستانی دارند و پس بازدید به صعود تا ارتفاع هزار متری ادامه می دهند و در منطقه ای دیگر به مدت یک ساعت برای بازدید گردشگران از یک قلعه باستانی توقف می کنند ؛ بعد از این که بازدید قلعه به اتمام رسید به مدت یک ساعت و نیم برای صرف ناهار وقت گذاشته می شود؛ پس از اتمام زمان ناهار به گردش در وسط جنگل می روند و از مناظر زیبای جنگل و جزیره ساموس لذت می برند.

در بخش بعدی سفر، گردشگران را به غار زئوس می برند، این غار به دلیل وجود چشمه های معدنی که دارای چگالی بالا به خاطر وجود مواد معدنی و گوگرد است، محل مناسبی برای حمام کردن و آب ‌درمانی می باشد. مقصد بعدی گردشگران این تور پارک ملی کوش اداسی می باشد و سپس یک استراحت کوتاه برای شنا نیز خواهند داشت.

شرح خلاصه ای از جزئیات تور یک روزه جیپ سافاری کوش آداسی

-زمان تور 7 ساعت به طول می انجامد.

-هزینه هایی که در طول تور بر عهده گردشگران است شامل: ترانسفر رفت و برگشت جیپ ها، بیمه گردشگران، یک وعده ناهار و هزینه راهنمای تور می باشد.

-موارد رایگان برای گردشگران شامل: نوشیدنی و خدمات عکاسی و فیلم‌ برداری است.

-وسایل مورد نیازی که بهتر است گردشگران همراه داشته باشند: کلاه، عینک آفتابی، کرم ضد آفتاب، کفش و لباس راحت و مناسب.

-زمان شروع تور صبح بین ساعات 9:00 الی 9:30 صبح از جلوی هتل مورد نظر می باشد.

-زمان بازگشت از تور بین ساعات 16:30 الی 17:00 می باشد.