دسته بندی ها

سیرک بزرگ مسکو | کی بریم سفر

سیرک مسکو  »  از طبیعت زیبای شهر مسکو، شب های رویایی و جاذبه های گردشگری بی نظیرش که بگذریم سیرک بزرگ مسکو چیز دیگری است. یک دنیا شادی را برایتان به ارمغان می آورد. انواع نمایش های فوق العاده هیجان انگیز آکروباتیک، بندبازی، نمایش حیوانات، برنامه های پرشور و مقرون به صرفه و سرگرمی های جذاب برای خانواده ها را از نزدیک خواهید دید.

سیرک بزرگ مسکو 65 سوپر استار دارد که از جمله بهترین های روسیه و دنیای سیرک بین المللی به شمار می روند. سوپراستارهای سیرک بزرگ مسکو در دنیا نظیر ندارند. این سیرک دارای 100 تن وسیله و تجهیزات است و نمایش هایی که درطول عمرتان ندیده اید را برایتان به اجرا در می آورند. شامل بندبازان، جالب ترین دلقک ها و آکروبات کارها، مردانی که از مرگ نمی ترسند و کارهایی خارق العاده انجام می دهند و هر بیننده ای را متحیر می سازد. سیرک بزرگ مسکو آمیزه ای از برنامه های سرگرم کننده، خنددار و شادی آفرین، مهارت و استعداد است. اگرچه به ظاهر غیرممکن به نظر می رسد اما واقعی است.

  • سیکتو باریرا و لوسیا

حتی بدون یک لحظه پلک زدن در پیش چشمان شما این زن لباس هایش خودبخود یکی پس از دیگری عوض می شود. آیا آن ها واقعا جادوگرند یا این وهم و خیال است؟ یک ترفند است یا تردستی؟ شما کاملا مبهوت خواهید شد.

  • شعبده باز

خوان پابلو مارتینز اهل مکزیک . بازیگری با استعداد درخشان که طرفداران زیادی در سراسر جهان دارد اکنون در سیرک بزرگ مسکو است. او به خاطر حضور در سیرک ملی سوئیس و سیرک مشهور بیلی بریتانیا شهرت زیادی دارد.

  • ساشا ویلیامز

او از صندلی بالا و بالاتر می رود و این درحالی است که حلقه هایی به دور تا دورش پیچیده شده اند. بدون اینکه حتی یکی از آن ها بیفتد یا تعادلش به هم بخورد بالا و بلاتر می رود. کوچکترین خطا می تواند فاجعه به بار بیاورد.

  • ساشا ویلیامز

او از صندلی بالا و بالاتر می رود و این درحالی است که حلقه هایی به دور تا دورش پیچیده شده اند. بدون اینکه حتی یکی از آن ها بیفتد یا تعادلش به هم بخورد بالا و بلاتر می رود. کوچکترین خطا می تواند فاجعه به بار بیاورد.

  • مرد لاستیکی

امین عبدالله فردی با استعدادهای خارق العاده، مرموز که برنامه هایش شما را مات و مبهوت می کند. در سیرک بزرگ شما گوشه ای از عجیب ترین و خارق العاده ترین شگردها را نظاره می کنید.

  • جهان مرگ

همانطور که فکرش را می کنید دیدنش از نزدیک رعب آور است. شما موتورسوارانی را می بینید که از جهان مرگ نمی ترسند نه یکی نه دو تا ، نه سه و نه چهار انقدر سرعتشان بالاست و بر بلندای جهان فولادی موتور سواری می کنند که واقعا به زنده ماندنشان شک می کنید؛ این پسرها شما را شگفت زده می کنند.

  • نوازندگان با استعداد و شگفت انگیز

نوازندگانی با دستان جادویی که شما را به وجد می آورند واقعا از شنیدن آهنگ فوق العاده مهیج آنها سیر نمی شوید. آهنگ های جدید ، آهنگ های شاد ، آهنگ های غمگین و احساسی؛ شما در این مکان شاهد بهترین های موسیقی خواهید بود.

  • بندبازی

شما در سیرک بزرگ مسکو شاهد بلندترین و طولانی ترین پرش با طناب خواهید بود. بندبازانی که از هیچ چیزی نمی ترسند.