دسته بندی ها

مرکز خرید آلانیوم آنتالیا ALANYUM SHOPPING MALL

اگر شما به دنبال یک مرکز خرید مناسب در هنگام سفر خود به آنتالیا هستید، پیشنهاد ما به شما مرکز خرید آلانیوم Alanyum Shopping Mall است. برای بازدید از این مرکز خرید می‎توانید تور لحظه آخری آنتالیا و یا تور ترکیه نوروز را در کی سفر رزرو کنید.

این مرکز خرید با تنوع اجناس بسیار عالی و همچنین قیمت های بسیار مناسب می تواند یک مقصد عالی برای خرید های شما در شهر آنتالیا باشد.

از ویژگی های منحصر به فرد این مرکز خرید وجود هتل های متعدد در اطراف آن است که همین امر باعث آسایش و سهولت دسترسی به مرکز خرید آلانیوم شده است.

رفت و آمد به مرکز خرید آلانیوم نیز بسیار راحت بوده و از تمام نقاط شهر قابل دسترسی می باشد.

مرکز خرید آلانیوم یک مرکز خرید نسبتا جدید به شمار می رود و و مارک های شناخته شده ای از سراسر اروپا و آمریکا در آن مشغول به فعالیت هستند.

در طبقه ی دوم مرکز خرید آلانیوم یک زمین بازی برای کودکان تعبیه شده است که می توانند به راحتی در این مکان ساعات خوشی را به بازی و سرگرمی مشغول شوند و این در حالی است که خانواده های آن ها می توانند به یک خرید بی دغدغه در این مرکز بپردازند.

قابل ذکر است که برندهای معتبر محصولات کودکان همچون Luflan، Koton، LC Waikiki نیز در مرکز خرید آلانیوم شعب اختصاصی خود را دارا می باشند .

علاوه بر تمام امکانات ذکر شده، رستوران ها و اغذ یه فروشی های متعددی نیز در مرکز خرید آلنیاوم وجود دارد که از معروف ترین ان ها می توان به Burger King  اشاره کرد.

مرکز خرید آلانیوم که به آن آلانیا نیز گفته می­‎شود، در منطقه توریستی لارا و خیابان جمهوریت قرار دارد. این مجموعه در سال 2006 تاسیس شده و از همان سال محصولات مختلفی از 206 برند معتبر ملی، محلی و یا حتی بین المللی را به بازدیدکنندگان ارائه می­کند.

شرکت­‎های خاصی همچون یک شرکت چند ملیتی خرده فروشی فرانسوی، با نام کارفور، در این مرکز خرید شعبه دارند.

طبق نظرات توریست­ها و بازدیدکنندگان این مرکز خرید یکی از بهترین مکان­ها برای خرید و یا حتی گذران اوقات فراغت در یک روز تعطیل به همراه خانواده است.

ساعت کار این مجموعه از 10 صبح الی 11 شب می­باشد.