دسته بندی ها

مرکز خرید استوریا استانبول ASTORIA

مرکز خرید بزرگ استوریا استانبول (Astoria Istambul)  یکی از بزرگترین مراکز خرید این شهر می باشد که با ارائه برجسته ترین برند ها و مارک های روز دنیا و برند های مطرح ترکیه یک فضای منحصر به فرد را برای مشتریان محلی و گردشگران به وجود آورده است.

این مرکز خرید همانند دیگر مجتمع های تجاری بزرگ نه تنها به عنوان یک مجموعه فروشگاهی بلکه به عنوان یک مرکز تفریحی نیز محسوب می شود. این مرکز خرید دارای رستوران ها و کافه های لوکس بین الملی و سنتی ترکی است.

علاوه بر آن این مرکز خرید دارای سالن های بازی، باشگاه ورزشی، سالن بدنسازی با امکانات و تجهیزات مدرن و تکنولوژی پیشرفته نیز می باشد

از جمله امکانات دیگر در این مرکز می توان به یک استخر سر پوشیده و یک سینمای چند منظوره اشاره کرد. مرکز خرید استوریا یکی از جدیدترین جاذبه های توریستی شهر استانبول به شمار می رود، شهری که به عنوان پایتخت فرهنگی اروپا در سال ۲۰۱۰ شناخته شد زیرا ترکیبی از محبوب ترین بازار ها و مراکز خرید با نام ها و مارک ها معروف جهانی است که فرهنگ هر منطقه را به خوبی نشان می دهد.

مرکز خرید استوریا استانبول (Astoria Istanbul) مجموعا در مساحتی در حدود ۳۵۰۰۰ متر مربع ساخته شد که مساحت داخلی آن چیزی در حدود ۲۵۰۰۰ متر مربع است و دارای ۱۱۰ مغازه و فروشگاه می باشد. در طراحی این مرکز یک دهلیز با ارتفاع ۴۹ متر وجود دارد که نور طبیعی این مجموعه فروشگاهی را به طور طبیعی تامین می کند.

پارکینگ مرکز خرید استوریا مساحتی بالغ بر ۸۰۰ متر مربع دارد که با استاندارد های ایالت متحده طراحی و ساخته شده است. این پارکینگ گنجایشی برا۱۰۰۰ دستگاه خودرو را دارد که در پنج طبقه می باشد. یکی از راه های ورود به این مجموعه استفاده از بزرگراه E5 است که می توان به راحتی به آن دسترسی داشت.

این مرکز دارای منظره ای جذاب از تمامی  استانبول می باشد . خدماتی بسیاری در این مجوعه ارائه می شود تا خریداران بتوانند به راحتی خرید کرده و از این مکان لذت ببرند. از جمله این امکانات می توان به اتاق کودک اشاره کرد که خانواده ها با سپردن کودکان خود می توانند بدون نگرانی از امنیت کودکان به خرید بپردازند.

مرکز تفریحی و سرگرمی مرکز خرید استوریا نیز این امکان را به مشتریان خود می دهد تا با هر گروه سنی ای بتوانند لحظات خوشی را در کنار دوستان و خانواده ی خود تجربه کنند.

از دیگر امکانات موجود در این فروشگاه بزرگ عبارت است از : نماز خانه، ایستگاه تاکسی، اینترنت رایگان، پارکینگ، تلفن، کمد های تحویل اجناس، تحویل صندلی چرخ دار به ناتوانان حرکتی، کالسکه کودک، خدمات رایگان به مشتریان در هر روز هفته و از ساعت ۱۲ تا ۲ بعد از ظهر، مجموعه بهداشتی و درمانی، دستگاه خود پرداز، منطقه فضای آزاد که در آن کافه ها نیز قرار دارند، مناطق اجتماعی و فرهنگی که مشتریان در حین خرید می توانند در آن ها استراحت کنند، مرکز بازی کودکان و سرویس های بهداشتی برای کودکان و بزرگسالان.