دسته بندی ها

مرکز خرید جواهر استانبول (ISTANBUL CEVAHIR)

مرکز خرید جواهر استانبول (Istambul Cevahir)  به عنوان بزرگترین مرکز خرید استانبول و کشور ترکیه در ۳۶۵ روز سال به ارائه خدمات به مشتریان خود می پردازد. این مجموعه نه تنها به عنوان یک مرکز خرید بلکه به عنوان یک مجموعه تفریحی و سرگرمی نیز شناخته می شود که نه فقط برای مردم محلی بلکه در میان گردشگران نیز پر طرفدار است.

مرکز خرید جواهر استانبول شامل ۲۸۰ فروشگاه مختلف است که ارائه دهنده طیف گسترده ای از محصولات برای سنین مختلف و همه سلیقه ها می باشد. این فروشگاه ها نیز شامل مارک ها و برند های معروف بین الملی و ترکی می باشند که در زیر یک سقف به فروش محصولات خود می پردازند.

علاوه بر آن در این مرکز تجاری می توان رستوران ها و کافه های بسیاری را دید که به طبخ و فروش غذاهای بین الملی و ترکی محبوبی می پردازند. از دیگر امکانات موجود در این مرکز می توان به وجود سالن های سینما و سالن تئاتر اشاره کرد که فیلم های بسیاری را در ژانر های مختلف و مناسب با همه سنین پخش می کنند.

همین امر سبب شده تا این مجموعه به عنوان یک مرکز فرهنگی نیز محسوب شود. علاوه بر آن در این مرکز سالن های بازی برای کودکان و نوجوانان، سالن بولینگ و مرکز سرگرمی نیز تعبیه شده تا این محیط را برای داشتن یک روز خوب به همراه اعضای خانواده آماده کند.

بنا بر این مرکز تجاری جواهر استانبول (Istambul Cevahir) یک مرکز خرید، مجموعه تفریحی و مرکز برجسته سرگرمی، مد، غذا، فرهنگ و زندگی اجتماعی در زیر یک سقف به شمار می رود.

این مرکز خرید بزرگترین مرکز تجاری اروپا و دومین مرکز خرید بزرگ در جهان می باشد که در مساحتی بالغ بر ۶۲۰۰۰۰ متر مربع در مرکز شهر استانبول ساخته شده و هزینه ساختی در حدود ۲۵۰ میلیون دلار نیز در بر داشته است. این مجموعه در شش طبقه طراحی و ساخته شد و در ان برخی از برند های معروف دنیا برای اولین بار در کشور ترکیه مشغول به فعالیت و فروش محصولات خود شدند.

مرکز خرید جواهراستانبول دارای ۱۶ رستوران سنتی ترکی و بین الملی به همراه ۳۴ فست فود منحصر به فرد است که بهترین غذا ها و فست فود های دنیا را ارائه می دهند. علاوه بر آن این مجموعه دارای یک سقف با یک نمایشگر بزرگ است که وقایع و رویداد ها را به تصویر می کشد.

این مرکز همچنین دارای ۱۲ سالن سینما است که از آن دست می توان به سینمای سه بعدی، یک سالن سینما مخصوص کودکان نیز اشاره کرد. یکی از جذاب ترین امکانات این مجموعه، وجود استخر برای غواصی و شنا است. سقف شیشه ای مرکز به طول ۲۵۰۰ متر و بزرگترین ساعت جهان که در این بازار قرار داده شده نیز یکی دیگر از جذابیت های آن به شمار می رود.

از جمله معروف ترین مارک های فعال در این مرکز عبارتند از: Dorothy perkins, Benetton, esprit, zara, Adidas, dockers, levis, reebok, converse, best mountain, guess world, guiseppo, nine west, starbucks, burger king, McDonalds, KFC, pizaa Hut هستند.

از جمله دیگر خدمات ارائه شده در این مرکز وجود کالسکه هایی برای کودکان، صندلی های چرخ دار برای سالمندان و معلولین، سرویس های بهداشتی و اتاق کودکان، دستگاه خود پرداز، اتاق مراقبت از کودک، پارکینگ و بسیاری از امکانات دیگر است که آرامش و رفاه مشتریان را فراهم می آورد.