دسته بندی ها

مرکز خرید زورلو ZORLU CENTER

مرکز خرید زورلو محلی تازه ساخت و جدید در بخش اروپایی استانبول است. این محل که در سال 2013 ساخته شد، شامل فروشگاه های مجلل، محل هایی برای هنر های نمایشی، یک هتل 5 ستاره، اداره ها و اقامت گاه هایی منحصر به فرد می باشد.

مرکز خرید زورلو دارای حدود 200 مغازه و فروشگاه، 40 کافه  و رستوران است و شرکت بیمنBeymen  در زورلو 10 هزار متر مربع زمین را به خود اختصاص داده است. اولین شعبه ی اپل استور در ترکیه که محصولات شرکت اپل را ارائه و می دهد و دارای نمایی مکعبی شکل مخصوص است، در مرکز خرید زورلو افتتاح شد. شعبه های برند های دیگر جهان نیز در فروشگاه زورلو اولین شعبه های آن ها در کشور ترکیه می باشند. برند های معروف شامل برادران بروک Brooks Brothers,، استلا مک کارتنیStella McCartney، سوپردرایSuperdry، سی او اسCos، لانوینLanvin، و پوملاتوPomellato می باشند.

هم چنین رستوران ها و کافه های معروف جهانی مانند جیمیز ایتالین ، تامز کیچن، ایتالی، مورینی در این مرکز شعبه دارند.

همچنین دیگر برند های گسترده ی جهانی در حوزه ی مد و لباس، عطر، لوازم آرایشی و بهداشتی مانند باربریBurberry ، دیور Dior، دولث اند گاباناDolce&Gabbana، لوئیس ویتون Louis Vuitton، و میومیوMiu Miu نیز در این مرکز خرید شعبه دارند. شما می توانید به مغازه ها و بوتیک های مخصوص اسباب بازی و لباس های کودک نیز دسترسی داشته باشید. و یا آخرین مدل جواهرات ، کفش و لباس، وسایل الکترونیکی و لوازم دیگر را پیدا کنید.

سال 2007 در حراج همگانی، قیمت ملک زورلو 800 میلیون دلار پیشنهاد شد. زمین آن واقع در بخش بین پل بسفورس  Bosphorus Bridgeو خیابان بیوکدرBüyükdere می باشد. سپس برای معماری و طراحی این ساختمان اعلامیه ای داده شد. بیش از 100 شرکت دیزاین برای این پیشنهاد در خواست کار دادند. 13 مورد برای رقابت انتخاب شدند و در نهایت یک مورد پروژه را تکمیل کردند. طراحی این مرکز بر اساس یک مفهوم جدید از معماری صورت گرفته است. معماران و طراحان این مرکز محوطه ای را برای بازی کردن کودکان اختصاص داده اند. اشکال و وسایل رنگی و غرق شدن کودکان در این دنیای پر هیجان تجربه ای بی سابقه و تکرار نشدنی را برای کودکان فراهم می کند. این زمین بازی در فضایی باز قرار دارد و از فاصله ی دور قابل مشاهده است اما دنیای درون آن غیر قابل پیش بینی و فوق العاده می باشد. این محوطه دارای بخش های مختلف است که هر کدام ویژگی های مخصوص دارند. از وسایل رنگی و ابتدایی شرو شده تا به وسایل مهیج تر با ارتفاع بیشتر به همراه منظره ای از طبیعت سبز می رسد. والدین می توانند در یک تراس که به زمین بازی دید دارند بنشینند و کودکان در امنیت به بازی و شادی مشغول گردند و به تنهایی به جست و جوی این دنیای پر هیجان بپردازند.

بزرگ ترین مرکز هنرهای نمایشی در زورلو می باشد و شامل 770 صندلی برای تئاتر، 2300 صندلی برای کنسرت ها می باشد و همواره از گروه های معروف و هنرمندان برای اجرا در این سالن ها دعوت می شود. در سالن های سینما و تئاتر به همان اندازه که نمایش ها و فیلم های مخصوص کشور ترکیه اجرا یا پخش می شوند می توان از محصولات و نمایش های دیگر کشور ها نیز بهره مند شد و از نمایش های جهانی مانند مکبث شکسپیر یا تئاتر های موزیکال شرک یا دریاچه ی قو لذت برد.

هتل رافلز استانبول  Raffles Istanbul hotelنیز در سال 2014 ساخته شد. این مرکز خرید شامل تعداد زیادی رستوران و کافه می باشد.   این هتل که معماری فوق العاده و ساختار داخلی خیره کننده ای دارد، غذاها و امکانات بسیاری را ارائه می دهد و دارای 132 اتاق مهمان و 49 اتاق مجلل می باشد که همگی وسیع و بزرگ و دارای نور کافی هستند.

 

این اتاق ها به بالکن ها و تراس  های مبله ی شخصی مخصوص مسافران منتهی می شوند و منظره ای زیبا و به یاد ماندنی را برای آن ها فراهم می آورند.

برای رسیدن به مرکز خرید زورلو می توانید از مترو یا دیگر وسایل حمل و نقل عمومی که در بخش های مختلف شهر موجود هستنتد، استفاده کنید. مرکز خرید زورلو همه روزه از ساعت 10 صبح تا 10 شب به روی مراجعه کنندگان باز است.