دسته بندی ها

مرکز خرید عربیان دبی ARABIAN CENTER DUBAI

مرکز خرید عربیان یکی از جدیدترین مراکز خرید در دبی می باشد و در مسیر الخوانیج Al Khawaneej Rd واقع شده است. این مرکز در مارس 2009 افتتاح شد و توسط گروه لالز Lals Group توسعه پیدا کرد. گروه لالز هم چنین توسعه دهنده ی مرکز خرید مشهور لامسی پلازا Lamcy Plaza نیز می باشد.

مرکز خرید عربیان یکی از جدیدترین مراکز خرید در دبی می باشد و در مسیر الخوانیج Al Khawaneej Rd واقع شده است. این مرکز در مارس 2009 افتتاح شد و توسط گروه لالز Lals Group توسعه پیدا کرد. گروه لالز هم چنین توسعه دهنده ی مرکز خرید مشهور لامسی پلازا Lamcy Plaza نیز می باشد.

هدف از پروژه ی ساخت این مرکز، ایجاد مکانی قابل دسترس برای مردم در مرکز شهر است تا آن ها بتوانند بدون طی کردن مسیر های طولانی، از این مرکز خرید، آنچه را که احتیاج دارند، خریداری کنند. مرکز خرید عربیان هم اکنون دارای 200 فروشگاه، رستوران، غذاخوری و کافه می باشد. می توان سالن سینما، خدمات اسپا، مراکز بهداشتی درمانی، کلینیک، اداره ی پست و بانک را نیز در این مرکز پیدا کرد. شما می توانید باهدف خرید به این مرکز بروید و یا تنها برای گذراندن وقت و خوش‌گذرانی با عزیزانتان به آن مراجعه نمایید.

بانک ها و خدمات دولتی

بانک هایی که در این مرکز خرید فعالیت می کنند شامل Mashreq Bank،Abu Dhubi Commercial Bank و Emirates National Bank می باشند. اداره ی پست امارات نیز در این مرکز خدمات رسانی می کند و مردم می توانند به راحتی پول یا کالاهای معمول دیگر را پست نمایند. حتی دپارتمان تابعیت و اقامت دبی Naturalization and Residency Department نیز در این مرکز خرید شعبه دارد و پاسپورت ها و جوازهای اقامت را بررسی می کند. مرکز خرید عربی سنتر بدون شک مکانی است که ارزش حداقل یک بار بازدید را دارد.

مرکز خرید عربیان حدود 80 هزار مترمربع مساحت دارد و دارای ظرفیت 1500 اتومبیل و دوطبقه مخصوص تفریح و خرید می باشد. این مرکز با طراحی های سنتی نیز آمیخته شده است و انواع مغازه ها و مزون های مردانه، زنانه و لباس های کودک در آن یافت می شود. شما با خیال راحت می توانید هنگام خوش گذرانی و یا خرید کردن به مرکز نگهداری این مکان مراجعه کرده و فرزندان خود را برای چند ساعت به آن ها بسپارید.

تجربه ی خرید خانوادگی

مرکز خرید عربیان نیاز تمامی مردم عربی، اروپایی یا آسیایی را که به دنبال تجربه ی خریدی متفاوت هستند، برآورده می کند. علاوه بر آن شما مجبور نیستید برای کالاها و برند های خارجی به سفر یا محل های دور بروید؛ زیرا در این مرکز مجهز، هر آنچه که نیاز داشته باشید، موجود است.

هرروزه، مرکز خرید عربیان از مد و لباس، جواهرات، لوازم آرایشی گرفته تا وسایل الکترونیکی، اثاثیه ی منزل و اسباب بازی، به مشتریان خدمات عرضه می کند. برخی از برند های موجود در این زمینه ها عبارت اند از: والیس Walis، منسون Monsoon، نیولوک New Look، لا سنزا La Senza، و ناین وست Nine West.

به همراه دوستان یا خانواده در سینما سیتی Cinemacity این مرکز خرید بروید و یا در سالن بولینگ فانکی لینز Funky Lanrs bowling alley به تفریح کردن مشغول شوید. پس از آن در رستوران یا کافه، غذایی با قیمت مناسب صرف نمایید.

همان طور که گفتیم مرکز خرید عربیان هرروزه به روی مردم باز است. در روزهای یک شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10 صبح تا 10:30 شب، در روزهای پنج شنبه و جمعه از ساعت 10 صبح تا نیمه شب و شنبه ها از ساعت 10 صبح تا 11 شب فعالیت دارد.