دسته بندی ها

مرکز خرید CAPACITY BAKIRKÖY

مرکز خریدCapacity Bakırköy، بزرگترین مرکز خرید منطقه Bakırköy است که به عنوان منطقه 3 استانبول تعریف شده است، این مرکز خرید هم محلی برای خرید و هم محلی برای انجام فعالیت های روزمره و گشت و گذار و تفریح محسوب می شود.

منطقه Bakırköy، در سمت اروپایی استانبول ترکیه قرار دارد. این منطقه بسیار پر جمعیت، و بیشتر مسکونی است و اکثر جمعیت ساکن آن به طبقه بالای متوسط تعلق دارند. بخش داری Bakırköy بسیار بزرگتر از بخش داری یک بخش است و همچنین شامل چندین محله ی دیگر مانند یشیلکوی، یشیلورت و آتاکی می باشد. Bakırköy بین بزرگراه (محلی به نام E-5) و ساحل دریای مرمره واقع شده است. یک بیمارستان بزرگ روان پزشکی و همینطور یک مرکز خرید و تجاری مهم در این محله قرار دارند. این مرکز خرید در کنار هتل تایتانیک واقع شده است.

مرکز خرید کاپاستکی، که اکنون به جایگاه خوبی در میان مراکز خرید محبوب ترکیه دست یافته است، در نوامبر 2007 افتتاح و با ارائه ویژگی های مطلوب مشتریان، تعداد زیادی بازدید کننده را به خود جلب نموده است و روزانه توسط 63 هزار نفر بازدید می شود.

کاپاستی از طریق همکاری با Uzman İnşaat، Keleşoğlu İnşaat، Kameroğlu İnşaat، Beyaz İnşaat و Zirve İnşaat به فعالیت می پردازد. این مرکز خرید شامل 180 فروشگاه، پارکینگ ماشین با 2400 ظرفیت خودرو و یک فضای بسته با سطح 133 هزار متر مربع می شود.

مرکز خرید کاپاستی هر اغذیه فروشی را تبدیل به رستوران هایی ویژه با طراحی منحصر به فرد کرد، زیرا هدف رستوران های این مرکز خرید ، ارائه غذا در محیطی فوق العاده و بسیار فراتر از استاندارد های معمول غذایی است، در این میان، فود کورت با طراحی فضای زیبا و دکوراسیون خود گوی سبقت را در این زمینه از رقیبان ربوده است.

کاپاستی با فراهم کردن موقعیت های مختلف و رستوران های شیک در کنار یکدیگر، مشتریان را از گشتن به دنبال برند نیسنتاشی بی نیاز کرده است و منوی آشپزخانه ای جهانی همراه با انواع فست فود ها وعده های غذایی مختلف را برای منطقه ی Bakırköy ارمغان آورده است. کاپاستی رستوران های معروفی مانند ” House Caf”، “Venge”، ” Jazz Bistro Café” Davidoff به “Bakery Kourou” را زیر یک سقف گرد هم آورده و با ساعت کار استثنایی این رستوران ها و کافه ها ( تا دو بامداد) تجربه ی خوش طعم و لذت بخشی را برای شما به ارمغان می آورد.

کاپاستی همچنین خدمات رضایت بخشی برای کسانی که انتظار دارند حداکثر کیفیت خدمات سینما را تجربه کنند ارائه می دهد. Cine Bonus که توسط Mars Sinemaları اداره می شود در نظر دارد که به بهترین جایگاه ها دست یابد و خدماتی مطابق استانداردهای جهانی در زمینه تکنولوژی و رفاه ارائه دهد. در این بخش فیلم های سینمایی در صفحه های نمایشی با حداکثر کیفیت و در 9 سالن فیلم با ظرفیت 1500 صندلی به نمایش در می آیند.

در حالی که شما خرید می کنید، کودکانتان می توانند ساعات خوشی را در محوطه بازی کودکان نزدیک سینما تجربه کنند. نورپردازی با دقت بسیار انجام شده و فواره ی رقصان در وسط مرکز خرید از هر طبقه ای قابل دیدن است. می توانید با گوش دادن به موسیقی هنگام تماشای این فواره احساس آرامش پیدا کنید.

در این مرکز تعداد زیادی فروشگاه و برند های مختلف وجود دارد، و به لطف مدیران فروشگاه Hugo Boss می توانید در این فروشگاه خرید دلخواهی داشته باشید. فروشگاه Koton به افرادی توصیه می شود که به دنبال یک خرید اقتصادی تر هستند و مایلند با صرف مبلغی کمتر و دست هایی پر تر از فروشگاه بیرون بیایند!

در طبقه بالا همچنین بستنی فروشی Mado و برگر کینگ وجود دارد همچنین سوپرمارکتی در زیرزمین قرار دارد که می توانید از آن جا میوه های تازه و شیرینی های مخصوص ترکیه را بخرید. اگر از گشتن در اطراف خسته شده اید، می توانید روی یکی از صندلی های ماساژ موجود در مرکز خرید بنشینید و خستگی را از بدن برون کنید (یک لیره برای هر سه دقیقه).

Bakirkoy در کل یکی از بهترین مناطق در استانبول برای خرید است و اگر شما از این منطقه بازدید می کنید، باید به مرکز خرید CAPACITY نیز سر بزنید. در این مرکز خرید ، همچنین دفاتر مبادله ارز هم پیدا می شوند.

به خاطر شلوغی این منطقه، قیمت پارکینگ کمی بیشتر است و پارکینگ فقط برای سی دقیقه ی اول رایگان است.