دسته بندی ها

پارک آبی دزدان دریائی کارائیب مسکو

پارک آبی دزدان دریائی کارائیب مسکو یکی از محبوب ترین پارک­های آبی مسکو است . یک پارک آبی فوق العاده و بزرگ که برای تفریح و سرگرمی، و آبگرم درمانی طراحی شده است. یکی از هیجان انگیزترین بخش پارک کارائیب ” سیاه چاله” است. اگر مرد جنگ هستید در این قسمت می توانید اوج هیجان و لذت را تجربه کنید؛ مخصوص کسانی است که نترس اند و آماده برای صحنه های مهیج و رعب آور. افراد مبتدی می توانند از قسمت سقوط آزاد استفاده کنند که واقعا فوق العاده و هیجان انگیز است. این پارک آبی حتی شهر دزدان دریایی مخصوص کودکان هم دارد. همچنین دارای انواع حمام های بخار از ترکی و ژاپنی گرفته تا فنلاندی و روسی است؛ و مژده به خانم هایی که دوست دارند کل روز را از مراقبت های زیبایی استفاده کنند قطعا از کارائیب لذت خواهید برد چرا که مجرب ترین تیم مشاوره و خدمات زیبایی را دارد. علاوه بر این آبگرم درمانی، سالن زیبایی و سلامتی و انواع مختلفی از ماساژ در انتظار شماست.

جای تعجب نیست که اگر می گویند آسمان هم به زمین بیاید کارائیب کارائیب است. شن و ماسه های سفید ، آب زلال و شفاف یک آخر هفته فوق العاده . بی دلیل نیست که مسافران از سراسر جهان تنها برای دیدن این پارک آبی به روسیه سفر می کنند. کارائیب یک تکه از بهشت است. همه چیز برای لذت بردن مهیا است. این مکان دارای استخر شنا هم برای کودکان و هم بزرگسالان است.کودکان شما می توانند در کنارتان شنا کنند و آخر هفته فراموش نشدنی را با فرزندانتان بگذرانید. یک آخر هفته بی نظیر ، شیرجه فراموش نشدنی ، آسایش و راحتی در ساحل کارائیب .

شما می توانید از گرداب بزرگ لذت ببرید و اوج هیجان را تجربه کنید. در صورتی که کودک شما هنوز شنا بلد نیست یا از آب می ترسد مربیان شنا به آنها کمک می کنند تا شنا یاد بگیرند . واترپارک مسکو دارای مرکز آموزش ژیمناستیک و تمرینات مناسب برای کودکان و نوجوانان است و فرصتی را فراهم می سازد تا کودکان بتوانند به راحتی شنا یاد بگیرند.

یکی از هیجان انگیز ترین بخش های پارک آبی دزدان دریائی کارائیب مسکو اسلاید آب ، استخر و به ویژه سرسره آبی است. شما در پیچ و خم های شدید آن احساس رانندگی واقعی می کنید . سرسره آبی سقوط آزاد برای کودکان راحت تر و امن تر است چرا که این مکان دارای سرسره آبی هم برای کودکان و بزرگسالان است . سرسره ابی سیاه چاله مخصوص بزرگسالان و کسانی که دل و جرات دارند و از کارهای هیجان انگیز لذت می برند است. مانند تونلی تاریک است که شما در پیچ و خم های آن با سرعت زیاد پرت می شوید و در یک کلام می توان گفت فوق العاده است.

دیگر امکانات پارک آبی کارائیب

از دیگر امکانات این پارک آبی می توان به حمام و سونا اشاره کرد .با یک بار حمام سونا در این پارک تمام خستگی ها از تن شما بیرون می رود. بعد از آن یک وعده غذایی خوشمزه در کافه داخل پارک می چسبد. شما می توانید از هر نوع حمام بخار ترکی ، روسی ، فنلاندی و یا ژاپنی استفاده کنید. این پارک آبی علاوه بر استخر ، سرسره ، کافه ، حمام و سونا، دارای باشگاهی مجهز است که شما می توانید بدنسازی  نیز کنید؛ باشگاه بدنسازی پارک آبی کارائیب یکی از بهترین و محبوب ترین باشگاه های ورزشی مسکو است.

گونه ای از ماهی کپور نیز در این پارک در آکواریوم نگهداری می شود . همچنین دارای قلعه ها و شهر بادی مخصوص کودکان است که بتوانند ساعت ها در آن بازی کنند.

سایت پارک آبی دزدان دریائی کارائیب

https://karibiya.ru/

تلفن پارک آبی دزدان دریائی کارائیب

+7 495 780 6797

یکشنبه و دوشنبه از ساعت 9 صبح تا 12 شب باز است

 آدرس پارک آبی دزدان دریائی کارائیب

روسیه ، مسکو ، Zelenyy prospekt, 10B