دسته بندی ها

پارک آبی مورئون مسکو | جاذبه های گردشگری مسکو

مورئون Moreon، بزرگ ترین پارک آبی مسکو با مساحت 2500 متر مربع، دارای استخرهای شنا، آبشار، سرسره و سرویس بهداشتی است. این پارک، هیجان انگیزترین پارک آبی کودکان و بزرگسالان مسکو به شمار می رود که کودکان به شدت به آن علاقه دارند. برای بزرگسالان امکاناتی نظیر سونا، حمام بخار،  اتاق یخ محیا می باشد. حمام سونا این پارک بسیار معروف است. علاوه بر این دارای استخر موج سواری با آب گرم دریاست. تور مسکو به عنوان یک تور تفریحی دیدنی همیشه تلقی شده است.

پارک آبی فوق العاده و بی نظیر مورئون، آبشاری هیجان انگیز دارد که هر بیننده ای را به سمت خود جلب می کند؛ به طوری که پرطرفدارترین پارک آبی مسکو شناخته می شود و در حال حاضر بزرگترین پارک آبی سرپوشیده مسکو است.

پارک آبی یکی از مکان هایی است که شما می توانید کل روز را با دوستانتان و خانواده تان خوش بگذرانید و برای لحظاتی به کودکی تان بازگردید. همچنین میتوانید در استخر شنای قصر ملک احمدآباد مستوفی تنی به آب بزنید.

قطعا در پارک آبی مورئون می توانید یکی از لذت بخش ترین و هیجان انگیزترین لحظات را در کنار اعضای خانواده تان تجربه کنید. یکی از هیجان انگیزترین و ماجراجویانه ترین بخش پارک، سرسره مورئون است که لذت یک سواری عالی را می توانید با آن تجربه کنید.

مورئون یکی از لذت بخش ترین و هیجان انگیزترین پارک آبی ها در جهان است. کودکان به این پارک بسیار علاقه دارند  و حتی اگر یک روز کامل نیز بازی کنند باز خسته نخواهند شد.

این مکان یکی از بهترین پارک های آبی در مسکو است و هر آنچه که شما برای یک روز سرگرم کننده و لذت بخش در کنار خانواده تان نیاز دارید مهیاست: موج سواری، اسلاید های آبی، حمام حرارتی. شما می توانید ساعت ها در کنار فرزندانتان بازی کنید و لذت ببرید یا بر روی شن های ساحلی استراحت کنید. از مرکز تناسب اندام، آبگرم درمانی یا سالن بولینگ استفاده کنید و سرگرم شوید.

پارک آبی moreon یکی از فوق العاده ترین و زیباترین پارک آبی مسکو است. فضایی بسیار زیبا و مسحور کننده دارد .

همچنین این پارک دارای چندین رستوران و کافه است و یکی از فوق العاده ترین مکان ها برای برگزاری جشن تولد به خصوص برای کودکانتان است.

آدرس:

Golubinskaya St, 16, Moscow 117574, Russia

تلفن

+7 495 374 5335