دسته بندی ها

پارک آبی کوا کوا در مسکو | KVA KVA

پارک آبی کوا کوا kva kva  مسکو گرچه بهترین پارک آبی برای بزرگسالان نیست اما مکانی فوق العاده هیجان انگیز برای بچه هایتان است و آنها در این مکان از بازی لذت می برند و لحظات تکرار نشدنی خواهند داشت. پارک آبی کوا کوا kva kva مسکو مکانی بسیار عالی برای خوشگذرانی و تعطیلاتی فراموش نشدنی با دوستانتان است؛ لحظات عالی را خواهید داشت.

استخر موج پارک آبی کوا کوا استخری بزرگ است که امواج اقیانوس در آن شبیه سازی شده اند و هر بیننده و شناگری را تحت تاثیر قرار می دهد. همه چیز کاملا طبیعی جلوه می کند حتی صدای امواج.

کودکان و بزرگسالان می توانند در آن شنا کنند و ساعت ها لذت ببرند. چیزی که در اینجا پایانی ندارد خنده و شادی است که یک دقیقه متوقف نمی شود. در گوشه ای از این استخر آبشاری زیبا دیده می شود که زیبایی و جذابیت پارک را دو چندان کرده است.

لاگونا،  الهه زیبایی آفرودیت که از آب شور دریا به دنیا آمد(طبق افسانه های یونانی) و نه تنها مهد حیات در سیاره ما بلکه نگهبان جوانی، زیبایی و سلامتی می دانند. شما می توانید در لاگونا از جکوزی استفاده کنید یا از ماجراجویی در غارهای سنگی درون پارک لذت ببرید که قطعا تجربه ای فراموش نشدنی خواهد بود. هم شنا می کنید و هم از غارهای سنگی دیدن می کنید در کنار غار سنگی جت آبی نیز وجود دارد. اگر می خواهید به دور از شلوغی های شهر از فضایی عاشقانه لذت ببرید و تجربه ای فراموش نشدنی داشته باشید لاگونا در این پارک قطعا شما را راضی نگه می دارند.

در گوشه ای از پارک کوا کوا شهری منحصر بفرد برای کودکان 3 تا 8 سال طراحی شده که واقعا سرگرم کننده و در عین حال امن است. بچه ها می توانند در این قسمت توپ بازی و آب بازی کنند و از سرسره لذت ببرند؛ حتی یک آبشار و تاب هم دارد . شهری کوچک که کودکان هرکز از بازی در آن خسته نمی شوند. یک استخر ویژه کودکان نیز وجود دارد که سطح آب آن بسیار پایین است و می توانند به راحتی و با خیالی آسوده در آن جست و خیز کنند و از آب بازی لذت ببرند.

اسلاید چند نفره، این اسلاید گزینه ای فوق العاده برای خانواده ها و کمپین های بزرگ است. دارای چهار ردیف مجزا که می توانند با سرعتی باور نکردنی سواری کنند و با هم مسابقه دهند. این اسلاید 39 متر است .

اسلاید خانواده، اسلایدی شگفت انگیز که شکوه آن به همراه ستون های سنگی و جکوزی دو چندان شده است. قطعا برای شما و همسرتان تجربه ای بیاد ماندنی خواهد بود. این اسلاید برای کودکان بالای 8 سال و بزرگسالان طراحی شده و فوق العاده زیباست. اگر شنا بلد نیستید مربی شنا همواره در آنجا حاضر است و از آموزش به شما یا کودکانتان خوشحال خواهد شد.

شما می توانید از وسایل شنا و جلیقه های نجات پارک آبی کوا کوا استفاده کنید. همچنین دارای قفسه هایی جهت نگهداری وسایل شماست که می توانید وسایلتان را آنجا بگذارید.

یکی از مهیج ترین بخش های پارک kva kva  که تنها افرادی که واقعا دل و جرات دارند در آن شرکت می کنند. گردبادیست که در ارتفاع دوازده متری قرار دارد و سوراخی بزرگ پر از آب در وسط آن است چند ثانیه شما با سرعت در این گردباد می چرخید و بعد از آن به سمت راست استخر پرت می شوید و در آب شیرجه می زنید. عمق استخر 2.38 متر است. اگر شما به پارک کواکوا سفر کردید پیشنهاد میک نم حتما گردباد را تجربه کنید حسی باورنکردنی را به شما القا می کند.

سایت پارک آبی کوا کوا

http://kva-kva.ru

تلفن پارک آبی کوا کوا

+7 495 789 6918

آدرس پارک آبی کوا کوا روسیه

XL Torgovyy Tsentr, Kommunisticheskaya ul., 1, Mytishchi, Moskovskaya oblast’, روسیه، 141011