دسته بندی ها

پارک کودکان آنتالیا | میراپارک

میراپارک Mirapark آنتالیا Antalya به عنوان پارک ها و محیط های ایمن و مناسبی برای بازی و تفریح کودکان است و به صورت زنجیره ای در فضاهای باز و تحت عنوان میراپارک Mirapark برگرفته از نام شرکت سازنده وسایل بازی این پارک ها ساخته شده است، این پارک ها به دلیل کیفیت بالای وسایل بازی در سال های اخیر موردتوجه عموم مردم واقع شده اند.

میراپارک Mirapark آنتالیا تجربه بی نظیری در زمینه بازی و رشد و تکامل کودکان فراهم آورده است. صنعت میراپارک Mirapark همگام با حفظ و توسعه فن آوری طراحی شده است، به طوری که به صورت اختصاصی به طراحی فضاهای باز و زمین های بازی برای کودکان پرداخته است. همچنین این شرکت علاوه بر ایجاد پارک برای بازی کودکان، به طراحی وسایل ورزشی برای بزرگسالان، نصب و راه اندازی زباله دان ها برای دفع مواد زائد نیز مشغول می باشد.

در پارک کودکان کف پوش هایی از جنس مواد لاستیکی به منظور حفظ ایمنی و عدم آسیب کودکان تعبیه شده، همین عامل موجب جذب افراد بسیاری به این پارک ها شده و همچنین به جای زمین های آسفالت شده که خطرات بسیار زیادی را برای کودکان در حین بازی به همراه دارد، از شن و ماسه برای پوشش کف پارک ها استفاده کرده اند که این عامل باعث ایمنی هرچه بیشتر کودکان می گردد. با نصب و راه اندازی مبلمان های مناسب و راحت در سطح این پارک ها، فضاهای اجتماعی بسیار مناسبی برای گردهم آمدن و گذراندن اوقات فراغت افراد در شهر آنتالیا ایجاد شده است.

این شرکت محصولات خود را با بالاترین کیفیت و استاندارد و با پایین ترین قیمت به مشتریان خود ارائه می دهد، به طوری که مشتریان می توانند با اطمینان خاطر از این شرکت خرید کنند. زمین های بازی در پارک ها، هتل ها، رستوران ها، بیمارستان ها و مراکز بهداشتی درمانی در بسیاری از مناطق به ویژه در سراسر نقاط ترکیه به وسیله صنعت میراپارک به وسایل بازی زیبا و استاندارد مجهز شده اند. در این پارک های زنجیره ای بیش از هر چیزی به زیبایی بصری و رعایت بهداشت توجه شده و به منظور فرار از روزمرگی ها و خستگی های روزانه، این پارک ها بهترین گزینه برای تفریح و سرگرمی محسوب می شوند. علاوه بر کودکان، بزرگسالان نیز می توانند برای بازی هایی از جمله بسکتبال، والیبال و پیاده روی از این پارک ها استفاده کنند. قابل ذکر است که بسیاری از وسایل بازی این پارک ها ساخته شده از جنس چوب و پلاستیک هستند، بنابراین حساسیت های وسایل فلزی را ندارند. هم چنین تنوع در رنگ و نوع وسایل بازی باعث جذب کودکان و القای حس آرامش و امنیت بیشتر به آن ها می شود. وسایل بازی موجود در این پارک ها کاملا با مقیاس و اندازه کودکان ساخته شده و از این لحاظ نیز خطری آن ها را تهدید نمی کند.