دسته بندی ها

کشتی های کوش اداسی | مقالات سایت نگین سفر کیش

کوش آداسی یکی از جذاب ترین استراحتگاه های کشور ترکیه در کنار دریای اژه ومناسب گذراندن یک تعطیلات به یاد ماندنی است. در عین حال این شهر یکی از بهترین توقف گاه ها برای کشتی های تفریحی به کشور ها و مناطق دیدینی سراسر جهان است.  بندر کوش اداسی یکی از امن ترین بنادر در دریای مدیترانه به شمار می رود که برای لنگر گرفتن کشتی های تفریحی بین الملی بسیار مناسب است. از جمله امکانات این بندر که باعث بالا رفتن ضریب امنیت آن شده می توان به سیستم کارت شناسایی امنیتی، سیستم دوربین های مدار بسته با ضبط کامل صدا و ثبت زمان رفت و امد کشتی ها، کارکنان امنیتی مجرب با فعالیت 24 ساعته و یک آمبولاس در این منطقه اشاره کرد.

این بندر فاصله بسیار کمی از مرکز شهر دارد و به دلیل دسترسی آسان بسیار مورد استقبال گردشگران قرار گرفته است؛ به علاوه شما می توانید در کنار این لنگرگاه سوغاتی های معروف ترکیه از جمله راحت الحلقوم، چشم نظر، باقلوا و محصولات نساجی را خریداری کنید.

در کنار این بندر کافه ها و رستوران هایی قرار دارد که می توان با نوشیدن یک قهوه ترک از منظره دریا و کشتی های تفریحی لنگر گرفته و در بندر لذت برد؛ علاوه بر آن گردشگران می توانند به جزیره کبوتر و قلعه آن رفته و به تماشای این محل تاریخی و زیبا بپردازند.

یکی از تفریح های تابستانه در این بندر، استفاده از قایق های تفریحی برای رفتن به جزیره یونانی ساموس و گردش در آن است؛ همچنین می توان با استفاده از خودرو از تمامی آثار باستانی یونانی موجود در این جزیره دیدن کرد.

این بندر محل لنگر انداختن انواع کشتی های لوکس تفریحی برای شروع سفری پرهیجان به مناطق مختلف دریای مدیترانه است؛ این کشتی ها دارای تمامی امکانات رفاهی و گردشگری هستند که بدون شک یکی از بهترین و با آرامش ترین مکان ها را برای تعطیلات خانوادگی و دوستانه رقم خواهند زد. این کشتی های تفریحی برنامه سفر های خود را به تمامی مناطق و کشورهای اطراف دریای مدیترانه به صورت آنلاین در دسترس گردشگران قرار می دهد.

از امکانات این کشتی های تفریحی می توان به اتاق هایی با تعداد تخت های متفاوت به همراه سرویس های بهداشتی، استخر رو باز، سالن ورزشی به همراه تمامی امکانات با استاندارد های بین الملی، رستوران هایی با سرو بهترین غذا ها و نوشیدنی ها، کافه ، سالن بازی کودکان ، قسمت برگزاری تئاتر، سینما، مرکز پزشکی و مراقبت، سالن برگزاری چشن ها و مراسم تفریحی و ده ها قسمت مختلف دیگر که همه برای ارائه بهترین خدمات به گردشگران فعالیت می کنند اشاره کرد.

مهمترین اهداف این کشتی های تفریحی به وجود آوردن برنامه های روزانه تفریحی و سرگرمی در زمینه های مختلف فرهنگی هنری و تکنولوژی در تمامی بخش های کشتی ها است. علاوه بر آن در این کشتی ها کنسرت های خوانندگان معروفی نیز برگزار می شود. در نتیجه با سفر به شهر کوش اداسی و دیدار از مناظر طبیعی و تاریخی این شهر می توان با استفاده از قایق ها و کشتی های تفریحی بندر سفری به یاد ماندی را برای اعضای خانواده رقم زد.