پرواز تهران ارومیه


ادامه مطلب

شهر ارومیه در شمال غرب کشور واقع شده و مرکز استان آذربایجان غربی‌ست. ارومیه یکی از ۱۹ شهر تاریخی ایران بوده وبه علت زیاد سفرهای هوایی که به این شهر انجام می‌شود، بلیط هواپیما تهران ارومیه بسیار پرفروش بوده و پرواز تهران ارومیه توسط ایرلاین‌های مختلفی ساپورت می‌شود. فرودگاه ارومیه در شمال این شهر قرار دارد و روزانه پروازهای زیادی از اقصی نقاط ایران به مقصد این فرودگاه انجام می‌شود. سوغاتی‌های خوشمزه‌ی ارومیه نظیر نقل بیدمشک، عرق بیدمشک و حلوای هویج در کنار آثار باستانی و گردشگری آن مثل کلیسای حضرت مریم، یخچال دقوزپله و دریاچه‌ی ارومیه همه و همه از عوامل جذب گردشگر به این شهر به شمار می‌روند. ارومیه با تابستان‌های گرم و زمستان‌های سرد همواره میزبان مسافران مختلفی‌ست که با سلیقه‌های مختلف در ماه‌های مختلف به این شهر سفر می‌کنند. فاصله‌ی تهران از ارومیه ۶۰۱ کیلومتر بوده و پرواز تهران ارومیه حدود ۵۱ دقیقه طول می‌کشد که این میزان با تغییر مسیر هوایی و آب‌وهوا تغییر کرده و ممکن است کمی کم یا زیاد شود.


بلیط هواپیما تهران ارومیه

برای تهیه‌ و یا رزرو بلیط هواپیما تهران ارومیه ، می‌توانید علاوه بر مراجعه‌ی حضوری به آژانس‌های گردشگری، با مراجعه به سایت‌های معتبر فروش بلیط مثل سایت کی سفر، با واردن کردن اطلاعات پرواز مثل تاریخ و فرودگاه مبدا و مقصد، لیست پرواز تهران ارومیه را دریافت کرده و با مشاهده‌ی قیمت بلیط هواپیما تهران ارومیه ، بلیط متناسب با بودجه و سلیقه‌ی خود را رزرو کنید. همچنین می‌توانید اطلاعات پروازی هر بلیط نظیر ایرلاین و کلاس پرواز و قوانین فرودگاه و قوانین حمل بار را مطالعه کرده و با آگاهی کامل سفر خود را آغاز کنید. علاوه بر این اطلاعات، با انتخاب گزینه‌ی مرتب‌سازی پروازها بر اساس قیمت بلیط هواپیما تهران ارومیه ، یک بلیط با قیمت مناسب و بیشترین امکانات انتخاب کنید. با خرید بلیط هواپیما تهران ارومیه ، می‌توانید از سایر امکانات کی سفر مثل خدمات هتل‌های اقامتی و مکان‌های گردشگری نیز برخوردار شده و لذت سفر خود را دو چندان کنید.


قیمت بلیط هواپیما تهران ارومیه

قیمت بلیط هواپیما با تغییر در زمان و تاریخ پرواز، تغییر می‌کند و در زمان‌های پرتردد قیمت بلیط هواپیما تهران ارومیه افزایش می‌یابد. همچنین با خرید بلیط از ایرلاین‌هایی که در پرواز خدمات بیشتری به مسافران ارائه می‌دهند و یا پروازهای فرست‌کلاس را ساپورت می‌کنند، بلیط‌های گران‌تری نسبت به سایر ایرلاین‌ها دارند. برای رزرو بلیط هواپیما تهران ارومیه می‌توانید به سایت کی سفر مراجعه کرده و با استفاده از سیستم به‌روز‌رسانی و پشتیبانی بیست‌وچهارساعته‌ی کی سفر ، علاوه بر خرید بلیط پرواز تهران ارومیه ، از بلیط لحظه آخری ارومیه و آخرین تغییرات قیمت بلیط هواپیما تهران ارومیه نیز باخبر شده و با اطلاعات بیشتر، بهترین گزینه را برای سفر خود انتخاب کنید. اگر به دنبال بلیط ارزان هواپیما تهران ارومیه هستید و یا برای سفر به ارومیه عجله دارید، می‌توانید از بلیط لحظه آخری ارومیه و بلیط چارتر ارومیه که به عنوان پیشنهاد‌های ویژه‌ی کی سفر به شما معرفی می‌شوند استفاده کرده و سختی خرید بلیط هواپیما را برای خود آسان کنید.


بلیط لحظه آخری ارومیه

سایت گردشگری کی سفر با همکاری ویژه با ایرلاین‌های معتبر، این امکان را به شما می‌دهد که از آخرین اخبار بلیط لحظه آخری ارومیه باخبر شده و مناسب‌ترین بلیط را برای پرواز تهران ارومیه خریداری کنید. همچنین سایت کی سفر با سیستم به‌روزرسانی و پشتیبانی بیست‌و‌چهار ساعته این امکان را نیز برای شما فراهم کرده تا با وارد کردن تاریخ و فرودگاه مبدا و مقصد پرواز خود، لیست تمامی پروازهای تهران ارومیه را دریافت کرده که در این بین بلیط لحظه آخری ارومیه و بلیط چارتر تهران ارومیه ، به عنوان گزینه‌های پیشنهادی کی سفر نوشته شده‌اند‌. همچنین اطلاعات پروازی مثل نوع ایرلاین، کلاس پرواز و قوانین فرودگاه و حمل بار نیز در قسمت توضیحات بلیط در اختیار شما قرار گرفته و می‌توانید با مطالعه‌ی آن از خرج‌های اضافی جلوگیری کرده و در هزینه‌های سفر خود صرفه‌جویی کنید. شما می‌توانید با خرید بلیط لحظه آخری ارومیه با کمترین هزینه از بهترین امکانات ایرلاین‌ها بهره‌مند شده و پرواز راحتی را تجربه کنید.

 

بلیط چارتر تهران ارومیه

قیمت بلیط هواپیما تهران ارومیه با تغییر زمان پرواز و ایرلاین و کلاس پرواز، تغییر کرده و به همین علت برای این پرواز بلیط‌های مختلف با قیمت‌های متفاوت به فروش می‌رسد. آژانس‌های گردشگری بلیط‌های چارتر را به صورت عمده خریداری کرده و با قیمت کمتر به مسافران می‌فروشند. باید توجه داشت که قیمت بلیط چارتر برای کودکان و بزرگسالان یکسان بوده و امکان استرداد بلیط چارتر نیز وجود ندارد و باید در خرید بلیط چارتر دقت بیشتری داشته باشید. سایت گردشگری کی سفر با تعامل با آژانس‌های گرشگری متنوع، انواع بلیط چارتر ارومیه را به شما معرفی کرده و امکان رزرو بلیط هواپیما تهران ارومیه نیز در سایت کی سفر برای شما فراهم شده است. با خرید بلیط هواپیما تهران ارومیه می‌توانید از سایر امکانات کی سفر مثل لیست کاملی از مکان‌های اقامتی و گردشگری ارومیه برخوردار شده و از سفر خود لذت بیشتری ببرید. اگر قصد سفر به ارومیه در زمان‌های خاصی مثل عید نوروز را دارید، بهتر است برای رزرو بلیط چارتر ارومیه پیش از سفر اقدام کرده و سفر خود را با خیال راحت آغاز کنید.

بستن جزئیات